News Sci/Tech Xiaomi 14 Serisi: Yeni Nesil Leica Optiklerle Güçlendirildi
0
India

Published :

Xiaomi 14 Serisi: Yeni Nesil Leica Optiklerle Güçlendirildi

Xiaomi, Çin'de duyurduğu yeni Xiaomi 14 serisini hemen Avrupa pazarına sundu. Hem Xiaomi 14 hem de Ultra modeli Türkiye'ye gelecek olmasıyla büyük ilgi çekti. İşte Xiaomi 14 incelemesi:

HyperOS ile Güçlendirildi

Xiaomi 14, HyperOS ile güçlendirildi ve yeni nesil Leica optik özellikleriyle donatıldı. Bu sayede kullanıcılar yüksek performans ve mükemmel görüntü kalitesi elde edebilirler.

Leica Optikler ve Ekosistem Ürünleri

Xiaomi 14 Serisi, Leica Summilux optik lens ve ƒ/1,6 geniş diyafram açıklığına sahip. Bu lens düşük ışıklı ortamlarda bol miktarda ışığı yakalarken aynı zamanda olağanüstü renk üretimi, kontrast ve çözünürlük sunuyor. Ayrıca, Light Fusion 900 görüntü sensörü ile benzersiz ayrıntıları yakalayabilirsiniz.

Ultra İnce Çerçeve Tasarımı

Xiaomi 14, ultra ince çerçeve tasarımıyla çarpıcı görseller sunuyor. Ekran alanındaki fanout yönlendirmesi aracılığıyla paneli entegre etmeye yönelik en gelişmiş FIAA ekran kablo teknolojisi, kusursuz bir izleme deneyimi için dar bir ekran çerçevesinin kullanımına olanak verir.

Zarif Tasarım ve Renk Seçenekleri

Xiaomi 14, metal çerçeve ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Yeşil, beyaz ve siyah renk seçenekleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Yeni nesil Leica optiklerle donatılan Xiaomi 14 Serisi, uluslararası pazarlarda satışa sunuldu ve kullanıcıların beğenisini kazandı.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *