News Default Ali Tombaş: İftarın En Güzel Hali Çocuklarla
0
YouTuber

Published :

Ali Tombaş: İftarın En Güzel Hali Çocuklarla

Sultanbeyli'de ilk iftar programı, çocuklara özel olarak düzenlendi. "Sertaç Abi" adıyla tanınan, çocukların çok sevdiği Youtuber Sertaç Güngör'ün katılımıyla gerçekleşen çocuk iftarı, hem minikler hem de aileleri tarafından yoğun ilgi gördü.

Çocuklar ve Aileleri İftar Sofrasında Buluştu

Oruç tutan minikler, iftar sofrasında bir araya geldi ve Sertaç Abi ile birlikte iftar yaptı. Semazen Düğün Salonu'nda düzenlenen bu özel programda, Cumhur İttifakı AK Parti Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş da hazır bulundu.

Ramazan'ın Huzuru ve Bereketi Paylaşıldı

Ali Tombaş, konuşmasında şunları dile getirdi: "Rabbim huzur ve bereketini paylaşacağımız nice Ramazanlar görmeyi nasip eylesin. Sultanbeyli'de Ramazan-ı Şerif programları başladı. İlk program gözümüzün nuru çocuklarımıza özel oldu. Çocuklarımızın Ramazan'ın manevi iklimini paylaşması; orucu, ibadeti, Ramazan'ı sevmesi anlamında böyle etkinliklerin düzenlenmesi çok anlamlı. İftarın en güzeli çocuklarla yapılandır. Evlatlarımızın ve kıymetli ailelerinin gösterdiği ilgi, bizim için çok kıymetli. Bu güzel programa katılımları dolayısıyla Sertaç kardeşimize, sevgili çocuklarımıza ve kıymetli ailelerine teşekkür ediyorum."

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *