News Sci/Tech Apple Vision Pro: Przełom czy Prężenie Muskuł?
0
Tim Cook

Published :

Apple Vision Pro: Przełom czy Prężenie Muskuł?

Od premiery Apple Vision Pro minęło już wystarczająco czasu, by ocenić wpływ tej premiery na naszą rzeczywistość. Niestety, jest on... niemal żaden. Mimo to kosztujący 18 tys. zł sprzęt od Apple sprzedaje się całkiem dobrze tam, gdzie jest dostępny. O czym to świadczy? Jaka jest przyszłość VR spod znaku nadgryzionego jabłka? O tym dyskutowaliśmy w redakcyjnym gronie Komputer Świata.

Apple Vision Pro: Gogle Mieszanej Rzeczywistości

Apple Vision Pro to gogle mieszanej rzeczywistości, które sprytnie łączą AR (Rozszerzoną Rzeczywistość) i VR (Wirtualną Rzeczywistość). Jest to pierwszy sprzęt, który osiągnął ten efekt w tak doskonały sposób. Jednak cena tego przełomu jest wysoka – około 18 tys. zł. To wydatek, który warto ponieść, jeśli chcemy stać się posiadaczami tych gogli od Apple. Co więcej, jeśli nie mieszkamy w Stanach Zjednoczonych, cena może być jeszcze wyższa.

Wpływ na Nasze Życie

Mimo głośnej premiery, Apple Vision Pro nie zmienił naszych życiach wiele. Dyskusje na temat tych gogli były intensywne, ale ich wpływ na codzienne funkcjonowanie jest ograniczony. Czy to oznacza, że technologia VR spod znaku nadgryzionego jabłka nie ma przyszłości? To pytanie pozostaje otwarte.

Podsumowanie

Apple Vision Pro to przełomowy sprzęt, ale czy to bubel czy prężenie muskuł? To zależy od perspektywy. Bez wątpienia jest to krok w kierunku nowych możliwości, ale czy przyniesie rewolucję? Czas pokaże.

 • Reactions

  0
  0
  0
  0
  0
  0

  Your email address will not be published. Required fields are marked *